hihhii, tavoite lähes saavutettu:)!

kovan uhoamisen jälkeen kun vihdoin keväällä pääsin sanoista tekoihin, ja likipitäen samointein valahdin takasin  laiskuuteeni (eläköön suklaabanaanit ja sohva!!), aloin jo epäillä omia vaatteitani,  että liekö  löystynyt kun sopivat paremmin päälle  vaikken ole viikkokausiin mitään urheilua saanut aikaiseksi. nyt sitten huvikseni katsoin tämänhetkiset mittani (vaakaa en omista vieläkään...), ja kas kas:)!! olen  joka kohdasta enää sentin  päässä tavoitteesta, ja vyötärön kohdalta huomaamattani jopa puolella sentillä alittanutkin sen:D tänään juhlitaan saavutusta suklaabanaaneilla ja jollain hyvällä tuotantokaudella;)

20.6.2013
Blanco
Blanco

kateellinen onnittelee! !!! (itellä raskauskiloja vielä 11 jäljellä vaikka tuntuu pienemmät vaatteet jo menevän hyvin.)

20.6.2013
teeko
teeko

voisin vaikkapa vannoa, että kesäkiireet  töissä ja pitkiksi venähtäneet  hikiset työpäivät on ajanut mun kropan kuosiin ihan vain niinkun ohimennen:D

enmie tiiä kyllä saavutanko kunnollista tavoitettani,  eli kykenenkö kesällä hölkkäämään lähikiskalle jädelle ja pääsenkö vielä omin neuvoin takas:D tuo työputki valvomisineen ja ketjupolttamisineen kyllä vie ihraa poies vyötäröltä, mutta eib kyllä kuntoa nosta,eli jokohan kohta taas hengästyn jo parista rappusesta.

20.6.2013
Blanco
Blanco

up!

20.6.2013
Blanco
Blanco
Tapahtui virhe. Yritä myöhemmin uudelleen.
Ladataan...