Odottajia Kempele/Oulu?
Asun tällähetkellä Kempeleessä ja vailla ystäviä. Muutin tänne helsingistä viime syksynä. Laskettuaika on syyskuussa ja olisi kiva saada kavereita joiden kanssa voisi tehdä kaikkea kivaa. =)

Vastaa
Listaa uusin ensinKirjoittaja on poistanut kommentit.

Laita tanyv mulle spostia :) kristinapietila@gmail.com :)

Hei!
Täällä olisi odottaja vailla kavereita. LA 4.7. Keväällä tulee 2vuotta Oulussa asumista täynnä, PK-seudulta muutettiin ja sinnehän se sosiaalinen verkostokin suurimmaksi osaksi jäi.
Ikää löytyy 27v ja ensimmäinen lapsi on tosiaan tuloillaa. Löytyiskö kaveria vaikka kahvittelemaan, elokuviin, koiran kanssa lenkille?

Kirjoittaja on poistanut kommentit.

Kirjoittaja on poistanut kommentit.

Hei. Minä kanssa asustelen Kempeleestä noin 15km päässä. :) Minulla on tytöt 5v, 3v ja 3kk :) En ole odottaja kylläkään :)

Kiva kuulla että täällä on muitakin samassa tilanteessa..Emilia varsinkin. =) Pitäisikö ottaa vaikka facebookissa yhteyksiä vai jutellaanko täällä? =)

Hei! Täällä 28-vuotias marraskuun odottaja. Ensimmäinen tulossa ja olen itsekkin alta vuosi sitten muuttanut ouluun. Olis muka jutella teidän kans lisää! :)
